Serdar ATEŞKAN, Gayrimenkul Yatırım Danışmanı.

1976 yılında, İstanbul"da doğdum. 
Anadolu Üniversitesi, İktisat fakültesinden mezunum. Anadolu Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisiyim. Atatürk üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünde de son sınıf öğrencisiyim. 
Evliyim. 
20 yılı aşkın süre ile perakende ticaret ve inşaat sektörlerinde edindiğim tecrübeyi gayrimenkul pazarlama konusunda kullanmak için global markalar olan RE/MAX'te ve COLDWELL BANKER'da bir süre çalıştım. Global pazardaki iş ortaklarımla ile birlikte, yerli ve yabancı alıcıların Türkiye'de mülk edinmesine aracılık yapmak üzere SMART TWINS markasını kurdum. %100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan "SMART TWINS GAYRİMENKUL ile sizlere ayrıcalıklı ve güvenli gayrimenkul yatırım, yönetim ve danışmanlık hizmeti sunmayı hedefliyorum. 
Gayrimenkul pazarlama konusunda sizin için çalışacak, bölgesinin uzmanı 4.500'den fazla profesyonel danışmana sizi ulaştırabilir ve en kaliteli hizmeti kısa süre içerisinde almanızı sağlayabilirim. 
Uzmanı olduğum bölge ve projelerde, rakipsiz lokasyon bilgim ve “doğru lokasyonda doğru fiyat” prensibi ile gayrimenkullerinizin pazarlanması konusunda, kelimenin tam anlamıyla, en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. 
Ayrıca ticari gayrimenkul pazarlama, proje geliştirme, proje pazarlama, ekspertiz ve danışmanlık gibi “bilgi, güven” gerektiren ihtiyaçlarınızda da, yanınızdayım. 
Yabancıların 250.000 USD karşılığı gayrimenkul yatırımı yaparak Türk Vatandaşlığı kazanması için hukuksal destek de dahil olmak üzere tam hizmet paketi ile hizmet vermekteyim. 

Kazançlı yatırımı aramak için değil, bulmak için: 
Gayrimenkul Profesyoneli, Serdar ATEŞKAN... 

Bildiği Diller: İngilizce, 
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Esentepe Fahrettin Altay Villakent Korutürk Çetin EmeçYeni kullanıcı hesabı oluştur


Kullanıcı kaydı yap
Minimum (TL).
Maksimum (TL). 10,000,000